Vranovská 846/45
61400 Brno
IČ: 65341511
DIČ: CZ65341511
PODPOŘTE NÁS
Upravit záznam
| Bankovní spojení | |||
|---|---|---|---|
| typ účtu | číslo účtu | kód banky | kód měny |
| IQ Roma servis, z.s. | 189104187 | 0300 | CZK |
| DMS konta | |
|---|---|
| název | číslo |
| Gendalos | 6500413001/5500 |
| Statutární orgány | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| titul | jméno | příjmení | funkce | tel./fax | |
| Mgr. | Katarína | Klamková | statutární zástupce | 543213310 | |
| Kontaktní osoby | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| titul | jméno | příjmení | funkce | tel./fax | |
| Lucia | Barthová | PR | |||
| Počet členů spolku (týká se pouze spolků) | 14 |
| Členství v dalších asociacích. sítích a střechách | Aliance proti dluhům; Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání; Platforma pro sociální bydlení; EAPN EU i ČR; |
| Plátce DPH | NE |
| Podvojné účetnictví | ANO |
| Audit organizace | ANO |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2015 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | -- |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | -- |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | -- |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | -- |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Nadační zdroje (pouze % bez částky) | -- |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | -- |
| — mzdy (pouze %) | -- |
| — ostatní (pouze %) | -- |
| Hospodářský výsledek | -- |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
-- |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
-- |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | -- |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2014 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 24 686 100 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 2% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 22% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 68% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Nadační zdroje (pouze % bez částky) | 7% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | 1% |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 24 307 300 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 75% |
| — ostatní (pouze %) | 25% |
| Hospodářský výsledek | 378 792 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
2 954 150 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
53.9 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 1 350 h |
| Výroční zpráva / Finanční zpráva / Zpráva o činnosti | |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2013 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 22 887 000 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 1% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 47% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 48% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 1% |
| Nadační zdroje (pouze % bez částky) | 3% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 23 683 000 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 74% |
| — ostatní (pouze %) | 26% |
| Hospodářský výsledek | -796 000 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
1 624 790 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
47.3 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | -- |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2012 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 27 960 200 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | -- |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 56% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 32% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 1% |
| Nadační zdroje (pouze % bez částky) | 11% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 27 815 300 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 79% |
| — ostatní (pouze %) | 21% |
| Hospodářský výsledek | 144 949 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
1 662 470 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
59.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 1 589 h |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2011 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 25 830 300 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 1% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 60% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 35% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 2% |
| Nadační zdroje (pouze % bez částky) | 2% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 25 478 200 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 74% |
| — ostatní (pouze %) | 26% |
| Hospodářský výsledek | 352 101 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
1 573 790 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
64.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 1 520 h |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2010 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 20 451 900 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 2% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 52% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 40% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Nadační zdroje (pouze % bez částky) | 6% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 20 441 200 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 75% |
| — ostatní (pouze %) | 25% |
| Hospodářský výsledek | 10 698 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
1 441 900 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
55.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 1 505 h |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2009 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 14 257 800 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 3% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 24% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 58% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Nadační zdroje (pouze % bez částky) | 15% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 16 008 800 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 71% |
| — ostatní (pouze %) | 29% |
| Hospodářský výsledek | -1 750 980 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
44 655 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
41.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 1 425 h |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2008 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 19 240 600 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 3% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 60% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 30% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 1% |
| Nadační zdroje (pouze % bez částky) | 6% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 19 543 100 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 62% |
| — ostatní (pouze %) | 38% |
| Hospodářský výsledek | -302 532 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
208 372 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
41.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 1 470 h |
