Soběšická 560/60
61400 Brno
IČ: 60554665
DIČ: CZ60554665
PODPOŘTE NÁS
Upravit záznam
| Bankovní spojení | |||
|---|---|---|---|
| typ účtu | číslo účtu | kód banky | kód měny |
| Dárcovský účet - Československá obchodní banka, a.s. Brno | 2279999227 | 0300 | CZK |
| Provozní účet - Česká spořitelna, a.s. Brno | 1344243369 | 0800 | CZK |
| Účet veřejné sbírky - Československá obchodní banka, a.s. Brno | 3657833 | 0300 | CZK |
| DMS konta | |
|---|---|
| název | číslo |
| Statutární orgány | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| titul | jméno | příjmení | funkce | tel./fax | |
| Mgr. Ing. | Eva | Vondráková | ředitelka | 774440812 | |
| Kontaktní osoby | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| titul | jméno | příjmení | funkce | tel./fax | |
| Mgr. Ing. | Eva | Vondráková | ředitelka | 774440812 | |
| Bc. | Tomáš | Bendl | fundraiser a pracovník PR | 725167598 | |
| Počet členů spolku (týká se pouze spolků) | -- |
| Členství v dalších asociacích. sítích a střechách | Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje (ANNO JMK),Koordinační uskupení NNO Vysočiny (KOUS), Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR (APSS ČR),Sdružení azylových domů (SAD) |
| Plátce DPH | NE |
| Podvojné účetnictví | ANO |
| Audit organizace | ANO |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2016 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 6 751 273 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 8% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 43% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 7% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 41% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | -- |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 6 751 273 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 64% |
| — ostatní (pouze %) | 36% |
| Hospodářský výsledek | -- |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
852 925 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
13.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 100 h |
| Výroční zpráva | |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2015 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 6 091 538 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 8% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 50% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 13% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | 1% |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 28% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | -- |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 6 514 331 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 67% |
| — ostatní (pouze %) | 33% |
| Hospodářský výsledek | -422 793 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
829 600 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
14.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 150 h |
| Výroční zpráva | |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2014 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 6 060 706 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 7% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 30% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 28% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 33% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | 2% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 6 407 337 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 65% |
| — ostatní (pouze %) | 35% |
| Hospodářský výsledek | -346 631 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
883 336 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
13.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 320 h |
| Výroční zpráva | |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2013 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 5 639 490 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 6% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 29% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 28% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 35% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | 1% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | 1% |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 6 081 040 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 65% |
| — ostatní (pouze %) | 35% |
| Hospodářský výsledek | -441 552 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
891 073 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
12.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 20 h |
| Výroční zpráva | |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2012 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 6 113 640 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 5% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 32% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 22% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | 13% |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 26% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | 1% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | 1% |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 6 604 400 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 60% |
| — ostatní (pouze %) | 41% |
| Hospodářský výsledek | -490 762 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
1 160 030 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
12.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 300 h |
| Výroční zpráva | |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2011 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 6 774 360 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 6% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 11% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 54% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 10% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | 2% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | 17% |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 7 001 780 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 51% |
| — ostatní (pouze %) | 49% |
| Hospodářský výsledek | -227 426 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
1 169 030 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
14.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 400 h |
| Výroční zpráva | |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2010 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 6 841 360 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 6% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 25% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 56% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 13% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | -- |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 7 312 710 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 48% |
| — ostatní (pouze %) | 52% |
| Hospodářský výsledek | -471 349 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
1 136 830 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
15.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 326 h |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2009 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 6 083 290 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 5% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 21% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | 54% |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 18% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | 2% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | -- |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 6 554 640 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 59% |
| — ostatní (pouze %) | 41% |
| Hospodářský výsledek | -471 349 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
1 032 560 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
13.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 668 h |
| ZÁKLADNÍ EKONOMICKÉ ÚDAJE 2008 | |
|---|---|
| Výnosy celkem (částka) | 4 936 580 Kč |
| Příjmy z vlastní činnosti (pouze % bez částky) | 6% |
| Veřejné zdroje (pouze % bez částky) | 33% |
| Fondy EU (pouze % bez částky) | -- |
| Firemní dárci (pouze % bez částky) | -- |
| Individuální dárci (pouze % bez částky) | 30% |
| Nadace a nadační fondy (pouze % bez částky) | 3% |
| Členské příspěvky (pouze % bez částky) | -- |
| Ostatní (pouze % bez částky) | 28% |
| Náklady a jejich specifikace: | |
| — celková částka | 5 347 720 Kč |
| — mzdy (pouze %) | 42% |
| — ostatní (pouze %) | 58% |
| Hospodářský výsledek | -411 135 Kč |
| Součet tří nejvyšších ročních přijmů v organizaci (zahrnuje i případné dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce a částky, které zaměstnanec organizaci fakturoval jako OSVČ, započítávají se též odvody státu) |
855 628 Kč |
| Počet zaměstnanců organizace (přepočet na plné úvazky) |
14.0 |
| Počet hodin odpracovaných dobrovolníky | 688 h |

